“Хто володіє інформацією – той володіє світом”

Листопад традиційно розпочинає період учнівських олімпіад з навчальних предметів. 4 листопада 2017 року розпочався ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. В олімпіаді взяли участь 114 учнів з 45 загальноосвітніх навчальних закладів міста.

З нашої школи в олімпіаді взяли участь двоє учнів. Максим Ставчанський з 9 А класу  та Денис Лунгу з 10 Б класу. Вітаємо їх, бо вони вже є переможцями – І туру, а також знайшли в собі сміливість і бажання боротись далі, готуватись під час канікул та перевірити свої знання, працюючи 4 години за комп’ютером.

Олімпіада проводиться у один практичний тур. Учасникам було запропоноване комплексне, інтегроване завдання, яке розраховане на 4 астрономічні години. на використання офісних інформаційних технологій, що вивчається в курсі «Інформатика» (крім програмування на VBA). Завдання, формулюється як тематично цілісне і складається з декількох задач. Кожна з задач повинна розв’язуватись виключно засобами відповідного умові задачі програмного засобу з пакету офісних додатків MS Office: Word, Excel, Power Point та Access.
Особливістю завдання є його комплексність – авторами моделюється життєва ситуація з певної галузі людської діяльності.
Під час роботи над завданням учасник самостійно обирає послідовність виконання окремих його складових. Кожна задача оцінюється визначеною кількістю балів відповідно до критеріїв. Результатом роботи учасника є загальна сума балів за кожну виконану задачу.

Вітаємо Дениса Лунгу з 10А, що посів ІІІ місце!

(див. остаточні результати)

Завдання можна скачати ТУТ

Критерії оцінювання читайте ТУТ