10-річчя створення Музею історії освіти міста

2 жовтня освітяни зібралися у Чернівецькій ЗОШ №5, щоб урочисто відзначити 10-річчя створення Музею історії освіти міста, який у 2008 році став приємним подарунком педагогам до 600-річниці першої письмової згадки про наше місто. Музей розміщений у ЗОШ №5 тому, що заклад був побудований і подарований місту на 500-літній ювілей у 1908 році.

З приємними спогадами та вітальними словами до вчительської громади, ветеранів праці, учнів та батьків звернулися:  Сірко Людмила Орестівна, ініціатор створення музею, Герасим Наталя Павлівна, завідувач ММЦ,  багаторічний координатор творчих груп вчителів по збору матеріалів фонду та поповненню експозицій музею. З нагоди професійного свята та ювілею музею з щирими вітаннями і побажаннями до вчителів звернулася голова Чернівецької профспілкової організації освіти міста Поштар Ганна Миколаївна. Цікавим виступом про історію школи та її сьогодення  стала доповідь директора закладу Жуковської Світлани Володимирівни.

Гості свята відчули теплоту і щирість від приємних вітальних слів та виступів заслужених артистів України Миколи Гакмана, Олени Урсуляк,   хорового колективу ЗОШ №5,  учнів музичної  школи №4 та №2. Ведучою зустрічі була Костюк Анастасія Юріївна, директор театр-студії «Ґердан».