Екскурсія в художній музей учнів 7-х класів

Учні 7- х класів відвідали виставку “Бісерна терапія”, яка проходила  у Чернівецькому Художному музеї з 20 вересня і тривала до 6 жовтня. Опісля ця ж виставка експонуватиметься у Києві та у Чикаго.

Учні разом із учителькою української мови та літератури Мітя Л.П. мали зустріч з майстринею Настасією Марусик – дизайнеркою виробів з бісеру, яка мешкає у США. Діти ознайомилися з жіночими нагрудними бісерними оздобами як художнім явищем українського народного мистецтва: герданами, силянками, комірцями.

Два роки тому Настасія Марусик видала першу книжку про буковинські прикраси з бісеру “Стародавні буковинські вироби з бісеру”.

Майстриня оволоділа цим мистецтвом бісероплетіння самотужки. Вже у 2013 році організувала мистецьку студію “Ґердан” при Українському інституті модерного мистецтва у Чикаго і вчить бісероплетінню усіх бажаючих.

Пані  Настасія наголосила,  що створенням прикрас із бісеру може займатися та людина, котра має терпіння, наполегливість, фантазію і художній смак. “Загадковість” виготовлення мимоволі притягує погляд і заставляє милуватись цією вишуканою прикрасою.