Загальношкільні батьківськи збори

Загальношкільні батьківські збори та засідання Ради школи традиційно відбуваються на початку ІІ півріччя.

В цьому році – 16 січня у вигляді «Круглого столу».

Прозвучав звіт директора школи про роботу школі у І семестрі, накреслені шляхи покращення якості освіти дітей та великої ролі батьків у цьому процесі.

У своїх виступах заступники директора школи Позднякова Л.М. та Руснак Л.В. говорили, що батьки обов’язково повинні звернути увагу на якість відвідування занять дітьми, на недопустимість пропуску уроків без поважних причин.

Корисними для батьків були поради практичного психолога та соціального педагога, педагога-організатора, медсестри школи.

Вчителі-предметники розповіли про додаткові заняття, організовані школою (наказ №т 131-В від 13.09.2019 р.) для випускників з метою більш якісної підготовки до ЗНО і про обов’язковість їх відвідування.

Раду школи ознайомлено з рішенням засідання педради № 3 від 16.01.2020 р.

На засідання загальношкільних батьківських зборів завітали представники клубу «Індіго-Чернівці», що спеціалізуються на ментальній математиці та швидкочитанні – унікальних методах розвитку і вдосконалення інтелектуальних здібностей дітей, схильності до швидкісного сприйняття та засвоєння нової інформації. Батьки відгукнулися позитивно щодо співпраці даного клубу з початковою школою.

Прозвучав звіт ГО «Доля дітей в батьківських руках» про використання спонсорських коштів протягом І півріччя нинішнього навчального року, який оприлюдений на сайті школи та дошках оголошень початкової та старшої школи.