Адміністрація школи вітає педагогічний та учнівський колективи, а також батьків з Днем української писемності та мови.
Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра.
З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаємо всім утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.
9 листопада – День української писемності та мови
![](https://zosh5.chernivtsy.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-08_12-12-37.jpg)