Дорогі захисники, наші любі хлопці,
прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України від адміністрації та учнівського парламенту школи! Відзначаючи це свято, ми глибоко шануємо всіх, хто боронив і продовжує боронити честь та свободу рідної землі, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку та авторитет держави! Від вас залежить наш спокій і наше мирне та вільне майбутнє!
Нехай щира любов до України надихає вас на нові звершення у благородній справі військової служби, а мужність та сила допомагають долати будь-які перешкоди!
З Днем Збройних сил України!
![](https://zosh5.chernivtsy.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/6_grudnja.jpg)