Екскурсія до Музею пожежно-рятувальної справи

Сьогодні десятикласники відвідали з екскурсією Музей пожежно-рятувальної справи, що на вул. Л.Українки , 3.

У першому залі музею дітям продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів часів минулих Світових воєн, відеоролик, до чого може призвести необачність людей при знаходженні вибухонебезпечного предмета та навчили, як правильно діяти, коли натрапив на підозрілу знахідку. Далі школярам розповіли про рятувальників у Чорнобильській зоні. Цій темі у музеї присвячено окремий зал.

Опісля діти оглянули фотовиставку «Вони рятують людські життя» – знімки про роботу рятувальників під час ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій, наслідків ДТП – та колекцію захисних касок рятувальників, повсякденного робочого і бойового одягу вогнеборців, де представлені зразки від ХХ століття і до сучасності.

Учні із захопленням слухали розповідь працівника, після завершенні екскурсії познайомилися з технікою пожежної частини, фотографувались, запитували про службу, їм було цікаво, наскільки небезпечно працювати рятувальником сьогодні. Деяким хлопцям повезло приміряти справжній костюм вогнеборця, тримати в руках рукави та пробувати гасити уявну пожежу.