Учні Чернівецької ЗОШ №5 стали учасниками Всеукраїнської акції «Happy gav для Сірка». Учні нашої школи зібрали багато корму та підстилок для собак, і все передали в центр стерилізації тварин.
«Happy gav для Сірка»
![](https://zosh5.chernivtsy.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/зображення_viber_2021-10-20_13-36-54-606.jpg)
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Чернівецької міської ради
Офіційний сайт ЗОШ №5
Учні Чернівецької ЗОШ №5 стали учасниками Всеукраїнської акції «Happy gav для Сірка». Учні нашої школи зібрали багато корму та підстилок для собак, і все передали в центр стерилізації тварин.