Рішення педагогічної ради від 27.05.2019, протокол № 5

29 учнів 1-А класу  перевести до наступного класу.

31 учня 1-Б класу  перевести до наступного класу.

31 учня 1-В класу  перевести до наступного класу.

31 учня 2-А класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 6 учнів 2-А класу.

38 учнів 2-Б класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 16 учнів 2-Б класу.

22 учні 2-В класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 7 учнів 2-В класу.

29 учныв 3-А класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 7 учнів 3-А класу.

34 учні 3-Б класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 16 учнів 3-Б класу.

27 учнів 3-В класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 10 учнів 3-В класу.

31 учня 4-А класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 4 учнів 4-А класу.

30 учнів 4-Б класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 13 учнів 4-Б класу.

29 учнів 4 класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 8 учнів 4-В класу.

28 учнів 5-А класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»  7 учнів 5-А класу.

29 учнів 5-Б класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 6 учнів 5-Б класу.

27 учнів 5-В класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 1 учня 5-В класу.

25 учнів 6-А класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 3 учнів 6-А класу.

25 учнів 6-Б класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 5 учнів 6-Б класу:

24 учнів 6-В класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 3 учнів 6-В класу.

28 учнів 7-А класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 8 учнів 7-А класу.

25 учнів 7-Б класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 6 учнів 7-Б класу.

20 учнів 7-В класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 1 ученицю 7-В класу.

29 учнів 8-А класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 1 учня 8-А класу.

27 учнів 8-Б класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 1 учня 8-Б класу.

21 учня 8-В класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 1 учня 8-В класу.

18 учнів 10-А класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 4 учнів 10-А класу.

28 учнів 10-Б класу  перевести до наступного класу. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 2 учнів 10-Б класу.

Участь ЗОШ № 5 у святкуванні дня Європи в Україні

16 травня шкільний Європейський клуб під керівництвом Карімової А.Г. “Ми – разом” взяв участь у святкуванні дня Європи в Україні. Цчні представляли у європейському містечку країну ЄС Польщу.

“Найбільший урок в світі”

16 травня учні 10-х класів взяли участь у “Найбільшому уроці в світі”, який було проведено з ініціативи Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Генеральна Асамблея ООН прийняла Глобальні цілі сталого розвитку, з якими познайомили школярів амбасадори кампанії AIESEC.

Участь у відкритому уроці “Європа починається з тебе”

15 травня в рамках святкування днів Європи в Україні учні 8-х класів взяли участь у відкритому он-лайн уроці “Європа починається з тебе”, який проводився вперше в Україні. Його мета – розповісти учням про те, як впровадження європейських цінностей та стандартів впливає на якість життя в Україні.

Всеукраїнський відкритий урок «Європа починається з тебе»15

Участь ЗОШ №5 у Всеукраїнському проекті “Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність”

В рамках участі школи у Всеукраїнському проекті “Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність” під керівництвом МОНУ та міжнародної програми IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів) 15 травня вчитель історії Карімова А.Г. провела відкритий урок з всесвітньої історії на тему “Країни сходу у XVI-XVIII столітті”. Гостями на уроці були представники програми IREX. На уроці були використані методичні прийоми для виховання свідомого медіа-споживача та протидії дезінформації.

Обговорення планування роботи ЗОШ 5 на наступний навчальний рік

Надзвичайно важливі питання перспективної роботи ЗОШ № 5 обговорені на педагогічній раді 14.05.2019 року та ляжуть в основу планування роботи школи на 2019-2020 н.р.:

  1. Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі ЗОШ № 5 на рівні базової середньої освіти (С.В.Жуковська).
  2. Роль діяльності класного керівника у підвищенні рівня розвитку класного колективу та виховання кожного учня. Використання інноваційних технологій у виховній роботі з класом (Л.В.Руснак).
  3. Оновлення змісту і запровадження новітніх технологій у реалізації методичної проблеми школи (Л.М.Позднякова).

14 травня директором школи був представлений проект, який здійснює МОНУ спільно з Європейським центром імені Вергеланда за підтримки Ради Європи “Програма підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”. Основна мета проекту – підтримка демократичного розвитку та системи змін середньої освіти в Україні, сприяння втіленню принципів Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства та прав  людини.

Школа молодого вчителя інформатики у ЗОШ № 5

10 травня 2019 року на базі ЗОШ №5 відбулося засідання Школи молодого вчителя інформатики.

Тема засідання “Удосконалення форм і методів проведення уроків інформатики та створення середовища для самореалізації та всебічного розвитку особистості”.

Директор  школи С.В.Жуковська привітала учасників, розповіла про особливості профільного навчання у ЗОШ № 5 та побажала успіхів молодим учителям, що завжди в авангарді впровадження ІТ-технологій. Методист ММЦ І.Д.Терлецька розповіла про завдання конкурсів “Інформатик -2019” та “Юні веб-дизайнери та користувачі ПК-2019”, продемонструвала роботи переможців у різних номінаціях конкурсів.

Нагадуємо, що цього року учень нашої школи Ярослав Олександрюк (7-А) отримав диплом ІІІ ступеня у номінації програмування.

Учитель інформатики Т.В.Аністратенко провела заняття з програмування у середовищі Scratch. Матеріали до заняття можна переглянути за посиланням

https://anistratenkotv.blogspot.com/p/sctratch.html

Вступний тренінг для шкіл України в місті Ірпінь

6-7 травня 2019 року директор ЗОШ № 5 Жуковська С.В., вчитель правознавства Карімова А.Г. та вчитель українознавства Атаманюк М.Ю. взяли участь у вступному тренінгу для шкіл України “Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти”, який відбувся у місті Ірпінь. Поряд з іншими школами шкільна команда апробувала ефективність педагогічних практик із розвитку громадянських компетентностей, їх оцінювання та інтеграції в освітній процес.

День цивільного захисту у ЗОШ №5

6 травня 2019 року в школі відбувся щорічний #День_цивільного_захисту.
Учні та педагогічний колектив школи після умовного сигналу організовано та дисципліновано вийшли на спортивний майданчик, всі пройшли перевірку здатності  грамотно і чітко діяти умовах екстремальних ситуацій. У навчаннях цього року увагу було акцентовано на засобах індивідуального захисту. Учні демонстрували свої вміння та знання при використанні таких засобів.

Індивідуальний спосіб захисту передбачає застосування індивідуальних засобів захисту органів дихання, шкіри, а також медичних засобів захисту. Цей спосіб широко застосовують у мирний час в умовах радіоактивного забруднення, в зонах, заражених сильнодіючими ядучими речовинами, осередках біологічного зараження, районах стихійних лих. У режимі надзвичайної ситуації і надзвичайного стану всі заходи, які передбачається застосовувати для захисту населення, включають застосування засобів індивідуального захисту.

Індивідуальні засоби захисту призначені для захисту людей від радіоактивних, отруйних і сильнодіючих ядучих речовин, а також бактеріальних засобів. За призначенням засоби індивідуального захисту поділяються на засоби захисту органів дихання і шкіри.

За принципом захисту вони бувають фільтруючі та ізолюючі.

Для захисту органів дихання людей у системі цивільного захисту є протигази. Вони захищають органи дихання, обличчя й очі людини від радіоактивних речовин, небезпечних хімічних сполук і бактеріальних речовин, що знаходяться в повітрі.

Незалежно від забезпеченості протигазами і респіраторами, педагогічний колектив та учні знають, як самостійно завчасно виготовити тканеві маски і ватно-марлеві пов’язки, а також як пристосувати одяг для захисту в разі потреби.