В рамках співпраці з Регіональним цетром надання безплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області 17 грудня пройшов захід “Не допускай проявів булінгу над собою. Допоможи другу”, на якому були пристутні Лазарук Т.М., працівник центру, Пастух І.В., інспектор сектору зв’язків УПП в Чернівецькій області Департаменту патрульної поліції, Бойко Б.О., регіональний координаторвзаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернівецькій області.
Не допускай проявів булінгу над собою. Допоможи другу!
![](https://zosh5.chernivtsy.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/Pravo_18_1.png)